نرم افزار جاجمع تحت وب بهسا
خانه / مسابقات ملی و بین المللی

مسابقات ملی و بین المللی

 

ردیف عنوان نوع سال نام جشنواره دامنه
مسابقه
رتبه
کسب شده
نام شرکت کنندگان  
۸۴ کسب مقام سومچهارمین دوره مسابقات طراحی و ساخت هواپیمای بدون سرنشین دانشگاه صنعتی شریف مسابقه ۹۶ چهارمین دوره مسابقات طراحی و ساخت هواپیمای بدون سرنشین ملی سوم تیم رهام
۸۳ مسابقات کشوری سازه ماکارونی ارس تبریز مسابقه ۹۶ موسسه آموزش عالی ارس تبریز ملی سوم تیم آتیه سازان (فاطمه نوری – شقایق فتحیان- مهسا مدرسی)
۸۲ کسب مقام سوم در لیگ پرنده های هوشمند مسابقات Rohotchallenge کشور چین  مسابقه ۹۶ مسابقات Rohotchallenge کشور چین  بین المللی سوم تیم هریزن ( علیرضا کاظمی ، امید آرامیان ، محمد نوربخش ، ساسان جهانگیری و رضا رئیسی)
۸۱ کسب مقام سوم در اولین دوره مسابقه ۹۶ پنجمین کنفرانس ملی بتن خود متراکم  ملی سوم تیم آلفا ( علی هنری – حسین حبیبی – حسین زارعی – ارسلان شهبازی )
۸۰ کسب مقام اول در لیگ ربات پرنده در فضای بسته مسابقه ۹۶ دوازدهمین دوره  مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد ایران (مسابقات ایران اپن ۲۰۱۷) نمایشگاه بین المللی تهران بین المللی اول تیم هریزن (علیرضا کاظمی – محمدنوربخش )
۷۹ کسب مقام دوم در لیگ ربات پرنده در فضای بسته مسابقه ۹۶ دوازدهمین دوره  مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد ایران (مسابقات ایران اپن ۲۰۱۷) نمایشگاه بین المللی تهران بین المللی دوم تیم پرسیس ( مسعود قضاوی ،)
۷۸ کسب مقام پنجم درگرایش سنگین اولین جشنواره بین المللی اروند مسابقه ۹۶ اولین جشنواره بین المللی اروند دانشگاه اصفهان بین المللی پنجم تیم Golden Gate(مهدی احمدی ، عالیه رضایی – فرزانه رحیمی – فاطمه محمدی )
۷۷ مقام اول جنگجو سبک وزن مسابقه ۹۵ دوازدهمین دوره مسابقات رباتیک روبونیت دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل بین المللی اول تیم زلزال (سیدمهدی مهری – میرسفیانی)
۷۶ کسب مقام سوم در MAV مسابقه ۹۵ ششمین دوره مسابقات ملی رباتیک دانشگاه امیرکبیر ملی سوم تیم پرسیس ( مسعود قضاوی ، علی احمدی ، محمد زارعی ، احسان شهری)
۷۵ کسب مقام پنجم در مسابقات سازه ماکارونی مسابقه ۹۵ مسابقه سازه ماکارونی اتباع غیر ایرانی واحد قم ملی پنجم تیم آکو سازه ( احمدی )
۷۴ کسب مقام اول در لیگ RC_Plane مسابقه ۹۵ اولین دوره تخصصی هوافضا جام شیخ بهائی واحد نجف آباد ملی سوم تیم اطلس (افشین مدنی ، فرزاد جهانگیری ، امیرحسین نصری )
۷۳ کسب مقام سوم  درلیگ MultiRotor مسابقه ۹۵ اولین دوره تخصصی هوافضا جام شیخ بهائی واحد نجف آباد ملی سوم تیم پرسیس ( مسعود قضاوی ، علی احمدی ، محمد زارعی ، احسان شهری)
۷۲ کسب مقام سوم در لیگ Indoor گرایش عمود پرواز مسابقه ۹۵ اولین دوره مسابقات بزرگ پهپادها دانشگاه صنعتی مالک اشتر ملی سوم تیم پرسیس ( مسعود قضاوی ، علی احمدی ، محمد زارعی ، احسان شهری)
۷۱ کسب مقام سوم  درلیگ Quadrotor مسابقه ۹۵ چهارمین دوره مسابقات رباتیک خیام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور ملی سوم تیم پرسیس ( مسعود قضاوی ، علی احمدی ، محمد زارعی ، احسان شهری)
۷۰ کسب مقام دوم در لیگ Indoor مسابقه ۹۵ اولین دوره مسابقات بزرگ پهپادها دانشگاه صنعتی مالک اشتر ملی دوم تیم MRC (علیرضا کاظمی، محمد نوربخش )
۶۹ کسب مقام اول در لیگ Indoor مسابقه ۹۵ اولین دوره مسابقات بزرگ پهپادها دانشگاه صنعتی مالک اشتر ملی اول تیم ARC (علیرضا کاظمی، محمد نوربخش )
۶۸ کسب مقام سوم  لیگ UAV مسابقه ۹۵ هشتمین مسابقات ملی دانشجوئی هوافضا
دانشگاه صنعتی امیرکبیر
ملی سوم تیم پرسیس ( مسعود قضاوی ، علی احمدی ، محمد زارعی ، احسان شهری)
۶۷ کسب مقام سوم در لیگ پرنده مسابقه ۹۴ پنجمین دوره مسابقات ملی رباتیک آزاد کردستان ملی سوم محمد نوربخش ، امید نوریان ، علیرضا کاظمی ، محمدرضا همایون ، موسی ایزدی
۶۶ کسب منتخب مرحله اول جهت ساخت دستگاه فیزیوتراپی از راه دور جشنواره ۹۴ یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر دانشگاه یزد ملی منتخب مجید اسلامی – عقیل مطهری – ساسان مقصودی
۶۵ کسب مقام چهارم در گرایش بتن سبک مقاوم مسابقه ۹۴ مسابقات موسسه بین المللی بتن امریکا  ACI- شاخه ایران- بشگاه شماره یک وزارت نفت – تهران ملی چهارم امیرحسین کیانی – امیرحسین الهی – جواد پناهی – علی موسوی
۶۴ کسب مقام دوم در مرحله ساخت مسابقه ۹۴ مسابقات طراحی ماشین – طراحی موتورسیکلت دانشگاه صنعتی شریف  ملی دوم تیم ایرانا تکتاز
۶۳ مسابقات نجات تخم مرغ مسابقه ۹۴ مسابقات نجات تخم مرغ دانشگاه صنعتی مالک اشتر ملی چهارم بهروز براتی
۶۲ کسب مقام چهارم در بخش پرواز و شناسایی مسابقه ۹۴  مسابقات رباتیک کشوری دانشگاه نوشیروانی بابل ملی چهارم محمد نوربخش ، علیرضا کاظمی ، سید امید نوریان ، امیرحسین غیور
۶۱ کسب رتبه دوم گرایش عمود پرواز  مسابقه ۹۴ اولین دوره مسابقات پرنده های بدون سرنشین قرار گاه پدافند هوایی مرکزی خاتم الانبیاء  ملی دوم محمد نوربخش ، علیرضا کاظمی ، سید امید نوریان ، امیرحسین غیور
۶۰ کسب مقام سوم در گرایش هدفمند مسابقات سازه های ماکارونی مسابقه ۹۴ دومین دوره مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل ملی سوم امیر حسین کیانی،سعید شماعیان،امیرحسین الهی،حسن اسدی 
۵۹ کسب مقام دوم در  بخش پرواز وشناسایی  توسط تیم PERSIS مسابقه ۹۴ چهارمین دوره مسابقات آزاد رباتیک دانشگاه صنعتی شریف ملی دوم محمد نوربخش  ، مسعود قضاوی ، علیرضا کاظمی ، سید امید نوریان
۵۸ کسب مقام سوم ربات عمود پرواز توسط تیم PERSIS مسابقه ۹۴ سومین دوره مسابقات کشوری رباتیک  دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور ملی سوم محمد نوربخش  ، مسعود قضاوی ، علیرضا کاظمی ، سید امید نوریان
۵۷ کسب مقام چهارم مسابقات رباتیک مسابقه ۹۳ پنجمین دوره سراسری و نخستین دوره بین المللی المپیاد رباتیک دانشگاه پیام نور pnuopen 2015 ملی چهارم محمد نوربخش ، مسعود قضاوی ، محمدقیصری نیا
۵۶ کسب دپیلم افتخار در رشته مکاترونیک مسابقه ۹۳ چهاردهمین مسابقات ملی مهارت ملی دیپلم
افتخار
رضا رضایی
۵۵ کسب دپیلم افتخار در رشته مکاترونیک مسابقه ۹۳ چهاردهمین مسابقات ملی مهارت ملی دیپلم
افتخار
محمدرضا روح الهی
۵۴ کسب رتبه سوم در گرایش ربات پرنده توسط تیم isatis مسابقه ۹۳ ششمین دوره مسابقات ملی دانش آموزی – دانشجوئی هواوفضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر ملی سوم مسعودقضاوی ، محمدنوربخش – محمدقیصری نیا – زهرا شیرزادخانی – سمیه افضلی
۵۳ کسب مقام سوم تیم Isatis  مسابقه ۹۲ دومین کارگاه تبادل تجربه ربات پرنده ملی سوم مسعودقضاوی ، محمدنوربخش – محمدقیصری نیا – زهرا شیرزادخانی – سمیه افضلی
۵۲ کسب رتبه دوم تیم Isatis در لیگ پرنده مسابقه ۹۲ سومین دوره مسابقات ملی رباتیک آزاد کردستان ملی دوم مسعودقضاوی ، محمدنوربخش – محمدقیصری نیا – زهرا شیرزادخانی – سمیه افضلی
۵۱ کسب مقام برگزیده بخش فنی و مهندسی در جشنواره جشنواره ۹۲ داوزدهمین جشنواره ممتاز، مبتکر و نوآور بسیجی استان اصفهان منطقه ای مقام برگزیده مهدی حیدری
۵۰ کسب مقام دوم گرایش راندمانی در مسابقات سازه های ماکارونی مسابقه ۹۲ نخستین دوره مسابقات منطقه ای غرب و شمالغرب کشور سازهای ماکارونی منطقه ای دوم مرتضی زنگنه ،ایمان آروین ،نصراله شاهرخی
۴۹ کسب مقام چهارم در مسابقات ملی طراحی ماشین – طراحی و ساخت موتورسیکلت الکتریکی مسابقه ۹۲ مسابقات ملی طراحی ماشین
دانشگاه صنعتی شریف
ملی چهارم محمدباباربیع – میثم برهانی – میلاد جاودانی – پژمان یمانی
۴۸ کسب مقام سوم در مرحله نهائی مسابقه ۹۲ اولین مسابقات سراسری پرنده های بدون سرنشین دانشگاه صنعتی مالک اشتر اورمیه ملی سوم مهدی خاکی ، محمدجواد امامی ،میکائیل شاپوری ، محمد زارعی ، مسعود قضاوی ، محمد ایمانی ، فرشته پناهی ، عادله کثیری
۴۷ کسب رتبه اول مسابقه کشوری موشک آبی هدف زن مسابقه ۹۲ مسابقات کشوری موشک آبی هدف زن دانشگاه صنعتی اصفهان ملی اول بهزاد ثابت – بیژن شیریان
۴۶ لولای هوشمند با میرایی پنوماتیکی به شماره ثبت ۷۹۸۹۶ جشنواره ۹۲ سومین جشنواره منطقه ای اختراعات شمالغرب کشور منطقه ای برگزیده نهائی جعفر رام بجندی
۴۵ کسب مقام دوم تیم پرسیس  در بخش روباتهای پرنده مسابقه ۹۲ پنجمین دوره مسابقات هوا و فضای دانشگاه امیر کبیر ملی دوم مهدی خاکی ، میکائیل شاپوری ، مسعود قضاوی
۴۴ جوان برتر ایرانی در موضوع علم و فن آوری جشنواره ۹۲ جشنواره تخصصی حضرت علی اکبر(ع) ملی جوان برتر جعفر رام بجندی
۴۳ ایده /طرح ،کسب و کار ارائه شده (ارائه ایده لولای هوشمند ) جشنواره ۹۲ اولین جشنواره و همایش کارآفرینی و خلاقیت در عرصه مدیریت شهری ملی ایده برتر جعفر رام بجندی
۴۲ طرح – کفپوش تولید کننده برق جشنواره ۹۲ اولین جشنواره و همایش کارآفرینی و خلاقیت در عرصه مدیریت شهری ملی اول جعفر رام بجندی
۴۱ صندلی قابل حمل و نقل و تبدیل به تخت بیمارستانی جشنواره ۹۱ سومین المپیاد بین المللی مخترعان ، مبتکران و نوآوران واحد مشهد ملی سوم الهام صفائی پور
۴۰ انتخاب جعفر رام بجندی به عنوان رئیس کمیته اختراع و ابتکار پنجمین جشنوار ملی حرکت جشنواره ۹۱ پنجمین جشنواره ملی حرکت  ملی برگزیده جعفر رام بجندی
۳۹ موزائیک های مولد الکتریسته با تکنیک بلبرینگ های KK برای تولید MAX برق از کالری از دست رفته افراد جشنواره ۹۱ پنجمین جشنواره علمی و فناوری فکر برتر استان گیلان ملی برگزیده بخش
نمایشگاه
جعفر رام بجندی
۳۸ جایگزینی سیستم های الکترونیکی به جای سوپاپهای محرک در موتورهای اختراق داخلی توسط یک مکانیسم نمایشگاه ۹۱ نمایشگاه بین المللی مخترعین نورمبرگ ۲۰۱۲ در کشور آلمان -IENA2012 بین المللی سوم
مدال برنز
علی اکبر رشیدی
۳۷ کسب رتبه اول در محور RC مرحله نهایی مسابقه ۹۱ دومین دوره مسابقات ملی زیردریایی های کنترل از راه دور هوشمند دانشگاه مالک اشتراصفهان ملی اول پدارم مقیم ، علی اعتصام ، سیدسعید میرصفایی ریزی ، امین اشتری ، پویا مولانا ، عبدالله سکاکی
۳۶ سامانه اعمال فرمان به شبکه توزیع برق  نمایشگاه ۹۰ هفتمین نمایشگاه ملی اختراعات وابتکارات درپارک علم و فن آوری یزد  ملی سوم بهنام فروزنده
۳۵ دومین دوره ی مسابقه ملی طراحی و ساخت هواپیمای بدون سرنشین دانشگاه صنعتی شریف مسابقه ۹۰ دومین دوره ی مسابقه ملی طراحی و ساخت هواپیمای بدون سرنشین دانشگاه صنعتی شریف ملی اول امید جمشیدی آفارانی-حسین جمشیدی – نوید خزدوز- محمدرضا عمرانی فرد- پویا طبیبی – محمدرضا شیروانی پور – علیرضا مرادی -حسین حفیظی راد- سیدمحمدهادی راهوی- میثم صادقی
۳۴ دستگاه تمام اتوماتیک پخت پیتزا با قابلیت انجام کلیه مراحل تهیه پیتزا و پرداخت وجه جشنواره ۹۰ دومین المپیاد مخترعان ، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ملی سوم سیدمحمد امین خلیلی – سیدمحمدایمان خلیلی
۳۳ درب مولد و هشداردهنده با استفاده از خواص مکانیکی سیالات جشنواره ۹۰ دومین المپیاد مخترعان ، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ملی طرح
قابل
تقدیر
جعفر رام بجندی
۳۲ ورقگیر خود قفل اصطکاکی جشنواره ۹۰ دومین المپیاد مخترعان ، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ملی سوم
مدال برنز
امید آقائی منش – محسن لوح موسوی
۳۱ پمپاد جستجوگر امداد و نجات پرسیس PB3 در گروه فناوری  نانو جشنواره ۹۰ دومین المپیاد مخترعان ، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ملی برتر محمدامین یوسف زاده – محمدایمانی -محمدجواد امامی – مهدی خاکی – ایمان یونسی – مسعود قضاوی – میلاد ترابی
۳۰ طراحی و ساخت سازه ضد ضربه (ارتقا حد آستانه سازه ) در بخش فناورهای نوین جشنواره ۹۰ دومین المپیاد مخترعان ، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ملی دوم محمدرضا شهبازی- سعید رحمانی
۲۹ موزائیک های مولد الکتریسته با تکنیک بلبرینگ های kk برای تولید max برق از کالری از دست رفته افراد جشنواره ۹۰ دومین المپیاد مخترعان ، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ملی اول جعفر رام بجندی
۲۸ موزائیک های مولد الکتریسته با تکنیک بلبرینگ های kk برای تولید max برق از کالری از دست رفته افراد جشنواره ۹۰ جشنواره منطقه ای نوآوری و شکوفائی البرز بنیاد ملی نخبگان
استان قزوین
ملی برگزیده
نهائی
جعفر رام بجندی
۲۷ کسب مقام سوم در بخش مداومت پروازی مسابقه ۹۰ مسابقات طراحی و ساخت هواپیماهای مینیاتوری IMAV
۲۰۱۱ در کشور هلند
بین المللی سوم امید جمشیدی آفارانی-حسین جمشیدی – نوید خزدوز- محمدرضا عمرانی فرد- پویا طبیبی – محمدرضا شیروانی پور – علیرضا مرادی
۲۶ طراحی و ساخت دستگاه تست پیشرانش با سیستم مانیتورینگ ابزار دقیق و مطالعه انواع شیپورهای خروجی سیستم رانش نمایشگاه ۸۹  اولین نمایشگاه اختراعات کشوری مجمع عالی نخبگان ایران بهارستان اصفهان ملی برگزیده هادی راهوی
۲۵ کسب عنوان برگزیده جهت ارائه خودروی الکتریکی ایرانا نمایشگاه ۸۹  اولین نمایشگاه اختراعات کشوری مجمع عالی نخبگان ایران بهارستان اصفهان ملی برگزیده  نوید خزدوز
۲۴ کسب مقام اول در بخش گرایش زیبایی سازه در مسابقات سازه های ماکارونی مسابقه ۸۹  مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه صنعتی اصفهان ملی اول مسعود انصاری
۲۳ طراحی رباط فوتبالیست مسابقه ۸۹ مسابقات روبوکاپ ۲۰۱۰ سنگاپور بین المللی دوم میکائیل شاپوری
۲۲ مسابقات  Raad Cup 2010 دانشگاه صنعتی اصفهان مسابقه ۸۹ مسابقات  Raad Cup 2010 دانشگاه صنعتی اصفهان ملی اول میکائیل شاپوری
۲۱ مسابقات روبوکاپ آزاد ایران – قزوین مسابقه ۸۹ مسابقات روبوکاپ  قزوینRobocup 2010 ملی اول میکائیل شاپوری
۲۰ کسب رتبه سوم در لیگ ربات های پرنده  مسابقه ۸۹ دوازدهمین جشنواره جوان خوارزمی ملی سوم پویا طبیبی – امید جمشیدی آفارانی – علیرضا مرادی – محمدرضا شیروانی پور – میثم صادقی
۱۹ کسب رتبه دوم در لیگ ربات های پرنده  مسابقه ۸۹ دوازدهمین جشنواره جوان خوارزمی ملی دوم پویا طبیبی – امید جمشیدی آفارانی – علیرضا مرادی – محمدرضا شیروانی پور – میثم صادقی
۱۸ کسب رتبه سوم لیگ ربات های پرنده مسابقه ۸۹ پلی تکنییک تهران AUTOCUP 2010 ملی سوم پویا طبیبی- امید جمشیدی آفارانی – علیرضا مرادی – محمدرضا شیروانی پور – میلاد ترابی – مهدی خاکی – محمد ایمانی
۱۷ کسب رتبه دوم لیگ ربات های پرنده مسابقه ۸۹ پلی تکنییک تهران AUTOCUP 2010 ملی دوم پویا طبیبی- امید جمشیدی آفارانی – علیرضا مرادی – محمدرضا شیروانی پور – میلاد ترابی – مهدی خاکی – محمد ایمانی
۱۶ هواپیمای بدون سرنشین دست پرتاپ مینیاتوری سپنتا ۲ مسابقه ۸۹ المپیاد مخترعین در علی آباد کتول ملی سوم پویا طبیبی – امید جمشیدی آفارانی – علیرضا مرادی – محمدرضا شیروانی پور -میلاد ترابی – مهدی خاکی – محمد ایمانی
۱۵ هواپیمای بدون سرنشین دست پرتاپ مینیاتوری سپنتا ۱ مسابقه ۸۹ المپیاد مخترعین در علی آباد کتول ملی سوم پویا طبیبی – امید جمشیدی آفارانی – علیرضا مرادی – محمدرضا شیروانی پور -میلاد ترابی – مهدی خاکی – محمد ایمانی
۱۴ هواپیمای بدون سرنشین دست پرتاپ الکتریکی ساتراپ  ۳ مسابقه ۸۹ المپیاد مخترعین در علی آباد کتول ملی دوم علیرضا مرادی – میلاد ترابی – پویا طبیبی -امید جمشیدی
۱۳ کسب رتبه پنجم مسابقات جهانی طراحی و ساخت هواپیماهای مینیاتوری در بخش پرواز خودکار – ۲۰۱۰ آلمان مسابقه ۸۹ طراحی و ساخت هواپیمای
مینیاتوری ۲۰۱۰ در کشور آلمان
بین المللی پنجم امید جمشیدی آفارانی – پویا طبیبی-
علیرضا مرادی – محمدرضا شیروانی پور – میلادترابی – مهدی خاکی-
محمد ایمانی
۱۲ کسب رتبه چهارم مسابقات جهانی طراحی و ساخت هواپیماهای مینیاتوری در بخش دینامیک پرواز – ۲۰۱۰ آلمان مسابقه ۸۹ طراحی و ساخت هواپیمای
مینیاتوری ۲۰۱۰ در کشور آلمان
بین المللی چهارم امید جمشیدی آفارانی – پویا طبیبی-
علیرضا مرادی – محمدرضا شیروانی پور – میلادترابی – مهدی خاکی-
محمد ایمانی
۱۱ کسب مدال برنز مسابقات جهت عایق بدون سرنشین مسابقه ۸۹ اختراعات بین المللی ژنو ۲۰۱۰ بین المللی سوم پدارم مقیم- علی اعتصام – احمدرضا عابدین- محمدرضا شیروانی پور – امین اشتری لرکی
۱۰ کسب مدال برنز مسابقات جهت طراحی  سیستم کنترل هوشمند مسابقه ۸۹ اختراعات بین المللی ژنو ۲۰۱۰ بین المللی سوم پدارم مقیم- علی اعتصام – احمدرضا عابدین- محمدرضا شیروانی پور – مهدی کریمی
۹ کسب مقام اول درلیگ روباتهای متحرک  مسابقه ۸۸ یازدهمین جشنواره جوان خوارزمی  ملی اول حسین حفیظی راد- علی شفیعی- پویا طبیبی- امید جمشیدی – علیرضا مرادی – محمد شیروانی پور-سیدمحمدهادی راهوی – مهدی کریمی
۸ کسب مقام اول در لیگ روباتهای متحرک (هوایی ، دریایی ، زمینی )  مسابقه ۸۸ دومین دوره مسابقات ملی روباتیک خوارزمی ملی اول امید جمشیدی آفارانی-حسین جمشیدی – نوید خزدوز- محمدرضا عمرانی فرد- پویا طبیبی – محمدرضا شیروانی پور – علیرضا مرادی
۷ سامانه اعمال فرمان به شبکه توزیع برق
ارائه شده در کره جنوبی (سئول ) در ۲۰۰۹
مسابقه ۸۸ مسابقات اختراعات و
تکنولوژیهای جدید  کره جنوبی
بین المللی سوم بهنام فروزنده
۶ کسب مقام سوم در بخش سازه سنگین توسط تیم فارس مسابقه ۸۸ اولین دوره مسابقات ملی دانشجوئی سازهای ماکارونی دانشگاه قزوین ملی سوم علی داوری – مسعود افضلی – محمدعابدی
۵ تیم فارس ۱ انجمن علمی عمران مسابقه ۸۸ مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه شهرکرد ملی اول علی داوری – مسعود افضلی – محمدعابدی
۴ کسب عنوان برگزیده بخش ویژه مسابقات در
 اولین دوره مسابقات ملی شناورهای بدون سرنشین
مسابقه ۸۷ اولین دوره مسابقات ملی شناورهای بدون سرنشین دانشگاه صنعتی شریف ملی مقام برگزیده محمدرضا شیروانی پور-پدارم مقیم -محمدعلی آقاجانی -علی اعتصام -احمدرضا عابدین – میثم مرآتی – امین هاشمی
۳ کسب مقام اول سازه های سبک و مقام دوم سازه های سنگین مسابقه ۸۷ مسابقه خرپای ماکارونی
 دانشگاه صنعتی اصفهان
ملی اول و دوم علی داوری – مسعود افضلی – محمدعابدی
۲ طراحی و ساخت دستگاه تعیین مرکز ثقل اجسام غیر صلب غیر همگن  مسابقه ۸۷ اختراعات جهانی ژنو۲۰۰۸
سوئیس
بین المللی دوم مسعود پورقربانی
۱ ترمز هوشمند ضد لغزشی مسابقه ۸۶ جشنواره ممتازین و مبتکرین ملی دوم محمد شمسی محمدی